FAQ.

header hero wave

Proces produkcji animacji wideo?

1. Najpierw poprosimy o wypełnienie szybkiej ankiety o produkcie/usłudze aby przygotować skrypt oraz scenariusz dla filmiku (nielimitowane poprawki). Napiszemy scenariusz w oparciu o naszą sprawdzoną formułę dla animowanych filmów reklamowych, a następnie wyślemy w formacie PDF w celu zaaprobowania.

2. Po zaakceptowaniu skryptu i scenariusza, zaczniemy pracować nad storyboardem – wizualną reprezentacją naszych pomysłów.

3. Po zaakceptowaniu storyboardu, podzielimy się próbkami głosów naszych lektorów. Wybierzesz tych, którzy najbardziej Ci się podobają. Następnie rozpoczniemy nagrywanie głosu.

4. Ostatnim krokiem jest praca nad animacją. Kiedy tylko ukończona zostanie pierwsza wersja wideo, wyślemy ją tobie do zaakceptowania, a następnie przeprowadzimy poprawki zgodnie z Twoimi sugestiami, aż do osiągnięcia pełnej satysfakcji.

Czas produkcji?

Czas produkcji dla animacji typu whiteboard animation oraz explainer video (1 min.) to około 3 tygodnie od początku do końca.

Czas stworzenia animacji typu whiteboard express (1 min.) to około jeden tydzień.

Na całkowity czas znacząco wpłynie Twój czas odpowiedzi oraz liczba wymaganych rewizji.

Cena?

Oto cennik dla wszystkich typów animacji.

Co zawarte jest w cenie?

Nasz pakiet zawiera:

  • Napisanie skryptu i scenariusza
  • Storyboard
  • Stworzenie ilustracji
  • Profesjonalne nagranie lektorskie
  • Muzykę w tle
  • Wysokiej jakości animacje

Nieograniczone rewizje?

Oferujemy nieograniczone rewizje na każdym kroku produkcji filmiku animowanego: jednakże, jeżeli zmienisz zdanie o jakimś elemencie po jego uprzedniej aprobacie, prawdopodobnie będzie oznaczało to dodatkowe koszta.

Przykładowo: zakończyliśmy nagrywanie narracji, a Ty potrzebujesz zmiany skryptu (po uprzednim zaakceptowaniu go jako finalnej wersji). Teraz musimy przeprowadzić nagranie od zera, co powoduje dodatkowe koszta.

Formuła dla animowanych filmów reklamowych?

Wszystkie nasze produkcje animowane są oparte o unikatową formułę, która zwiększa wskaźnik konwersji na Twojej stronie.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszym przepisie i pomysłach stojących za naszymi procesami produkcyjnymi, pobierz profil naszej firmy.

Wciąż mam pytania!

Świetnie, zapraszamy do skontaktowania się z nami!

header-hero-wave-white