Whiteboard video express
Doodle animation

Whiteboard video stworzone za pomocą specjalnego oprogramowania, z wykorzystaniem bibliotek graficznych - idealne rozwiązanie dla pilnych projektów o mniejszych budżetach.

whiteboard video
header hero wave

Przykłady.

mid section hero wave

Nasz pakiet zawiera:

nagranie-lektorskie

Profesjonalne nagranie lektorskie

muzyka

Muzykę w tle

animacja

Stworzenie animacji whiteboard

Usługi dodatkowe:

skrypt

Napisanie skryptu

ilustracje

Stworzenie ilustracji

Nasi klienci.

quotes

Zdecydowanie polecam usługi Loud Videos, które wykonało dla nas whiteboard opowiadający o procesie zakupowym w naszym sklepie internetowym pokazując tym samym nasze mocne strony. Animacja została wykonana z naszymi oczekiwaniami w sposób kreatywny i rzetelny. Dodatkowym atutem jest świetny kontakt z firmą dzięki czemu można na bieżąco nanosić poprawki na projekt, które również są realizowane w bardzo szybkim czasie. Usługa kompletna poprzez napisanie skryptu, zrobienie animacji i nagrania lektorskiego. Polecam!

lightwood-testimonial

Dariusz Ferdynus

lightwoodsklep.com

quotes

Gorąco polecam usługi firmy Loud Videos, która wykonała dla nas filmik reklamowy promujący naszą działalność. Animacja została wykonana w profesjonalny, humorystyczny sposób zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dodatkowym atutem jest szybki kontakt z usługobiorcą, który zawsze jest gotowy odpowiedzieć na zadane pytanie, rozwiać wątpliwości i fachowo doradzić optymalne rozwiązania. Polecam!

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

staworzynski.com

quotes

Working with Loud Videos on our project was a breeze. They were able to translate our concept into a visual message and were flexible when it came to making changes, ensuring that the final product we received was perfect. I would definitely recommend hiring them for your animation needs!

Hilary-Young

Hilary Young

medicalguardian.com

loud videos logo

Zacznij zdobywać więcej klientów.

Odkryj moc video marketingu już dzisiaj!