Whiteboard animation
Animacje whiteboard

Animacje whiteboard to krótkie filmy animowane z rysującą ręką, mające na celu objaśnienie zasad działania Twojego produktu lub usługi, prezentację ich zalet i właściwości, a następnie zachęty do zakupu bądź kontaktu z Twoją firmą.

whiteboard animation
header hero wave

Przykłady.

mid section hero wave

Nasz pakiet zawiera:

skrypt

Napisanie skryptu i scenariusza

storyboard

Storyboard

ilustracje

Stworzenie ilustracji

nagranie-lektorskie

Profesjonalne nagranie lektorskie

muzyka

Muzykę w tle

animacja

Wysokiej jakości animacje

loud videos logo

Zacznij zdobywać więcej klientów.

Odkryj moc video marketingu już dzisiaj!

ark final

Zaangażuj potencjalnych Klientów.

Ludziom brakuje czasu na szukanie informacji o produktach i usługach, a następnie czytanie długich opisów ich funkcjonalności. Zdecydowana większość nabywców woli kliknąć przycisk ‘Play’, aby obejrzeć krótki filmik, i dowiedzieć się jak najwięcej na interesujący ich temat, w jak najkrótszym czasie.

produkcja animacji 2D

Whiteboard animation to narzędzie, które pozwala od razu wejść w interakcję z potencjalnym klientem, dzięki krótkiej, atrakcyjnej wizualnie formie, oraz bogatej i angażującej treści.

Animację whiteboard rozpoczynamy od opisu problemów, z jakimi mierzą się Twoi potencjalni Klienci. Dzięki temu filmik odpowiada na ich pytania, jak również pokazuje, że rozumiesz jakie wyzwania stoją przed kupującymi. Następnie prezentujemy praktyczne zalety Twojego produktu lub usługi, oraz w jaki sposób pomagają one w rozwiązaniu stosownych problemów.

Tworząc nasze animacje rysunkowe, dbamy o to, aby skutecznie prezentowały funkcje Twojego produktu, oraz aby przemawiały do Klientów pod względem emocjonalnym.

W ostatniej części animacji rysunkowej umieszczamy “call to action”, czyli zachętę do podjęcia konkretnych kroków - sprawdzenia większej ilości informacji na stronie internetowej, kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji, oraz co najważniejsze - zakupu. Kupujący, dzięki temu, że obejrzeli Twoje wideo wiedzą, że jesteś w stanie odpowiedzieć na ich potrzeby i odczuwają większą otwartość na dalszy kontakt.

Dla nas najważniejsze jest budowanie świadomości twoich produktów lub usług wśród osób zainteresowanych. Pozwól, aby animacja whiteboard stała się pierwszym punktem kontaktu między Tobą a osobami poszukującymi rozwiązania dla swoich problemów - miejscem, w którym człowiek staje się Twoim klientem.

Jakość, której oczekujesz.

Każda animacja whiteboard to kolejna strona w historii naszej firmy, przygoda w którą Cię zabierzemy. Cel jest prosty - chcemy stworzyć wideo, z którego będziesz dumny. Satysfakcja naszych Klientów, jest motorem napędowym naszej pracy, dlatego staramy się, aby każdy element procesu produkcji whiteboard animation był stale ulepszany. Przywiązujemy dużą wagę do detali i wciąż udoskonalamy metody naszej pracy, wspinając się na nowy poziom tworzenia animacji, elementów graficznych, copywritingu oraz dźwięku.

animacje 2D
explainer video Polska

Wysoka jakość oraz indywidualne podejście do każdego projektu to nasz wyróżnik. Pracujemy najwyżej nad kilkoma animacjami jednocześnie, gwarantując pełne zaangażowanie w każdy projekt.

tworzenie whiteboard animation

Każdy produkt i firma wymaga indywidualnego podejścia pod względem stylu prezentacji, materiałów graficznych oraz humoru i nastroju. Praca nad animacją rysunkową poprzedzona jest szeroko zakrojoną analizą Twojego produktu lub usługi, branży w której operujesz oraz potrzeb i oczekiwań Twoich klientów.

animacje rysunkowe

To pozwala nam stworzyć animację whiteboard, która będzie przemawiała do Twoich klientów i wzbudzała emocje, dzięki czemu będzie skuteczna. Twoi potencjalni Klienci bedą czuć, że dobrze rozumiesz ich problemy, i że masz na nie wspaniałe rozwiązanie.

mid section hero wave

Różne style.

Dotarcie do potencjalnych nabywców z adekwatnym przekazem podanym w stosownej formie, przekłada się na lepsze zrozumienie komunikacji, a w efekcie większą otwartość na zakup Twojego produktu lub usługi. Wiemy, że wybór odpowiedniego stylu filmu animowanego to jeden z kluczowych elementów sukcesu, dlatego przygotowaliśmy ofertę odpowiadającą na różne potrzeby naszych Klientów. Oprócz whiteboard animation tworzymy również animacje reklamowe w stylu explainer video.

Kliknij przycisk poniżej, żeby zobaczyć przykłady.

Kliknij w link, żeby zobaczyć cennik wszystkich naszych animacji.

hero wave purple

Twój czas i komfort.

Stworzyliśmy wyjątkowo prosty i wygodny proces akceptacji ustaleń i podejmowania kluczowych decyzji dotyczących treści oraz wyglądu animacji whiteboard.

hero wave purple

Nielimitowane poprawki.

Wychodzimy na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferując darmowe nielimitowane poprawki* na każdym etapie procesu produkcji whiteboard animation. Dopóki nie wyrazisz 100% zadowolenia z prezentowanego materiału i go nie zatwierdzisz, nie ruszamy z projektem dalej.

animacje whiteboard

Wiemy, że nie jest łatwo znaleźć kreatywnego i rzetelnego wykonawcę, który dostarczy w pełni satysfakcjonujący projekt. Rozpoczęcie współpracy z nowym dostawcą to ryzyko czasowe i finansowe.

My chcemy wyeliminować to ryzyko dla Ciebie. Możesz mieć pewność, że animacja whiteboard, którą otrzymasz, będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i wymagań. 

*Powrót do poprzedniego etapu projektu pomimo wcześniejszej akceptacji, wiążę się z dodatkowymi opłatami.

mid section hero wave

Wielojęzyczne wersje.

Potrzebujesz whiteboard animation w innym języku niż polski? Żaden problem! Mamy szerokie doświadczenie we współpracy z Klientami zagranicznymi, jesteśmy w stanie stworzyć wideo w każdym języku. W portfolio mamy przykłady animacji rysunkowych nawet w języku chińskim.

Przetłumaczymy Twój scenariusz, zrobimy profesjonalne nagranie lektorskie i dopasujemy je do animacji, a w razie potrzeby stworzymy i dodamy napisy do Twojego filmu animowanego.*

*Stworzenie dodatkowych wersji językowych wymaga indywidualnej wyceny.

studio animacji 2D Warszawa

Konkurencję zostaw w tyle.

Wyjątkowy styl whiteboard animation, pozwala w łatwy sposób wyróżnić się spośród konkurencji, sprawiając że właśnie Twoja oferta zostanie zapamiętana przez potencjalnych nabywców. Badania dowodzą, że ludzie najlepiej zapamiętują informacje prezentowane w formie graficznej - zapewne Ty również pamiętasz filmy reklamowe sprzed lat, których obrazy bez trudu możesz przywołać w swojej pamięci.

Wyróżnialne i atrakcyjne wizualnie ilustracje oraz angażujące animacje to gwarancja, że właśnie Twój produkt przyjdzie na myśli, kiedy potencjalny klient będzie podejmować decyzję o zakupie. Bądź na fali trendów internetowych! Inwestując w wideo marketing masz pewność, że korzystasz ze skutecznych i sprawdzonych metod reklamy.

Nasi klienci.

quotes

Zdecydowanie polecam usługi Loud Videos, które wykonało dla nas whiteboard opowiadający o procesie zakupowym w naszym sklepie internetowym pokazując tym samym nasze mocne strony. Animacja została wykonana z naszymi oczekiwaniami w sposób kreatywny i rzetelny. Dodatkowym atutem jest świetny kontakt z firmą dzięki czemu można na bieżąco nanosić poprawki na projekt, które również są realizowane w bardzo szybkim czasie. Usługa kompletna poprzez napisanie skryptu, zrobienie animacji i nagrania lektorskiego. Polecam!

lightwood-testimonial

Dariusz Ferdynus

lightwoodsklep.com

quotes

Gorąco polecam usługi firmy Loud Videos, która wykonała dla nas filmik reklamowy promujący naszą działalność. Animacja została wykonana w profesjonalny, humorystyczny sposób zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Dodatkowym atutem jest szybki kontakt z usługobiorcą, który zawsze jest gotowy odpowiedzieć na zadane pytanie, rozwiać wątpliwości i fachowo doradzić optymalne rozwiązania. Polecam!

Wojciech Perkowski

Wojciech Perkowski

staworzynski.com

quotes

Working with Loud Videos on our project was a breeze. They were able to translate our concept into a visual message and were flexible when it came to making changes, ensuring that the final product we received was perfect. I would definitely recommend hiring them for your animation needs!

Hilary-Young

Hilary Young

medicalguardian.com

loud videos logo

Zacznij zdobywać więcej klientów.

Odkryj moc video marketingu już dzisiaj!