O nas

Pobierz poniższy profil firmy i dowiedz się więcej o naszej formule animowanych filmów reklamowych.

agencja explainer video i whiteboard animation
header hero wave

Główną ideą naszej firmy jest tworzenie wysoce efektywnych i wysokiej jakości animowanych filmów reklamowych dla firm.

Przez wysoką jakość rozumiemy filmiki dopełniające stronę internetową, idealnie integrujące się z nią, łączące się z marką jako jedna całość, oraz dodające to brakujące coś co pozwala wyprzedzić konkurencję.

Skuteczne filmiki są zbudowane na solidnych fundamentach sprawdzonych naukowo zasad reklamy. To filmiki które wiedzą, jak przemówić do klienta na poziomie emocjonalnym i jak umieścić Twoją wiadomość na rynku.

Zafascynowaliśmy się ludzkimi zachowaniami konsumenckimi i stale poszerzamy tę wiedzę, wykorzystując ją by odkrywać i implementować najskuteczniejsze sposoby na uchwycenie odwiedzających stronę.

Wtedy właśnie opracowaliśmy własny framework tworzenia animowanych filmików marketingowych. Tak właśnie zaczęliśmy tworzyć zautomatyzowanych sprzedawców dla stron internetowych.

Naszym celem jest łączyć i budować stosunki zawodowe z klientami, aby lepiej zrozumieć wyzwania które przed nimi stoją, a także testować i ciągle poprawiać nasz proces produkcji wideo oraz techniki marketingowe.

Czujemy ogromną satysfakcję z dostarczania świetnego produktu naszym klientom i jesteśmy podekscytowani za każdym razem, kiedy zostajemy poleceni kolegom i partnerom.

Zasady gry w Internecie zmieniły się, potrzebujesz najskuteczniejszych narzędzi aby przetrwać i wygrać na rynku.

Tu właśnie do gry wchodzi Loud Videos!

header-hero-wave-white